Start Michał Bujacz

Michał Bujacz

dr inż. Michał Bujacz

Badania / Research , Dla Studentów / For Students

zdjęcie dr'a Bujacza, okulary broda i nieład we włosach

Lodz University of Technology
Institute of Electronics
Department of Medical Electronics
Wolczanska St. 211/215 (B9)
90-924 Lodz
Room 207 (II floor)

e-mail: michal.bujacz[at]p.lodz.pl
tel. (+48) 42 631 2715

mobile (recorded on the answering machine)

Politechnika Łódzka
Instytut Elektroniki
ul. Wólczańska 211/215 (B9)
Pokój 207 (II piętro)

e-mail: michal.bujacz[at]p.lodz.pl

kom. (nagrana na sekretarce)

Grafik zajęć dydaktycznych w drugim semestrze roku akademickiego 2020/2021

Visiting Hours

1815-1900

1915-2000

Opiekun praktyk Inżynierii biomedycznej 2017-2021:

Tutaj będę zamieszczał informacje dotyczące praktyk.

Najpierw typowa procedura:

1) Generujecie wniosek o odbycie praktyk w webdziekanacie (nie jestem w stanie wygenerować linka, sami musicie go znaleźć w WIKAMPIE) i przysyłacie wypełniony skan do mnie żebym go zaopiniował.

2) Zaopiniowany skan wysyłacie lub zawozicie wydruk do pani Elwiry Cichowlas ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) w dziekanacie

3) Z dziekanatu dostaniecie 4 druki: umowę o odbycie praktyk (już podpisaną przez panią dziekan w dwóch kopiach), zaświadczenie o przejściu przeszkolenia BHP, formularz zaliczenia praktyk i instrukcję praktyk.

4) Podpisaną przez pracodawcę umowę o odbycie praktyk odnosicie do dziekanatu (lub wysyłacie skan do pani Elwiry). Jedna kopia zostaje u pracodawcy lub u Was.

5) Odbywacie praktyki (muszą trwać minimum 6 tygodni)

6) Po odbyciu praktyk składacie do dziekanatu podpisane przez pracodawcę zaliczenie praktyk i oświadczenie o przeszkoleniu BHP.

7) Do mnie przysyłacie sprawozdanie z praktyk - strona tytułowa z pełnymi danymi kontaktowymi (tel i email) do Was i do bezpośredniego przełożonego, adresem firmy i okresem praktyk, 2-3 strony tekstu o tym czego nauczyliście się w trakcie praktyk (mile widziane zdjęcia) i czy zrealizowano planowane efekty kształcenia z karty przedmiotu praktyk (do znalezienia na stronie programy.p.lodz.pl).

Alternatywnie: Jeżeli mieliście już umowę o pracę to można zaliczyć praktyki na podstawie już odbytej pracy. Wtedy zamiast wniosku o zgodę na praktyki generuje się wniosek o zaliczenie praktyk na podstawie odbytej pracy w Wikampie i zamiast umowy o praktykach i zaliczenia załącza się ksero umowy o pracę lub dzieło. Nadal musicie przysłać mi sprawozdanie.

Spis firm w których studenci odbywali często praktyki w ostatnich latach. Szczegółowe dane kontaktowe mogę podać na indywidualną prośbę, lub możecie je po prostu wygooglać.

Szkolenia BHP

W celu uzyskania dostępu do Multimedialnego Kursu BHP należy po zalogowaniu się do platformy WIKAMP (www.edu.p.lodz.pl) wybrać WEEIA w bloku Wirtualne Wydziały.  Na wyświetlonej stronie widnieje link "Kurs BHP". Po wejściu w lik należy podać klucz dostępu w polu "Zapisy dla studentów WEEIiA". Klucz dostępu do kursu: BHPWEEIA2013

Pełen kurs trwa około 3-4 godzin, ale można go przerywać i wznawiać w dowolnej chwili. Kolejne sekcje kursu trzeba obejrzeć/zaliczyć żeby móc kontynuować do kolejnych.

Prezentacje:

Prezentacja Opiekuna z Immatrykulacji

Szkolenie BHP i pierwsza pomoc (krótkie)

Szkolenie BHP i pierwsza pomoc (pełne)

ELEKTRONIKA MEDYCZNA - NIEZASTĄPIONA W DIAGNOSTYCE, LECZENIU I REHABILITACJI

Trzeba biec z całych sił by pozostać w tym samym miejscu. Żeby poruszać się do przodu, trzeba biec dwa razy szybciej.

L. Carroll,  "Przygody Alicji w Krainie Czarów"

Przydatne linki:
Instytut Elektroniki
telekomunikacja, elektronika medyczna, termografia
Politechnika Łódzka
strona główna Politechniki

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość

Migawki

Zakład Elektroniki Medycznej - nowa odsłona. Witamy na nowej stronie Zakładu. Zapoznaj się z naszą witryną!

Zostań z nami na dłużej :)