SKN MIPSA

Dzień Wydziału EEIA, kwiecień 2016

Dzień Wydziału EEIA

W ostatni wtorek, 4 kwietnia 2016 mieliśmy przyjemność współtworzyć Dzień Wydziału EEIA. Wydarzenie został oficjalnie otwarte przez Dziekana Wydziału EEIA, dr hab. inż. Sławomira Hausmana, oraz reprezentanta Wydziałowej Rady Studentów - Krzysztofa Juchnowicza. Po krótkim rozpoczęciu, uczniowie szkół średnich oraz studenci mogli swobodnie zwiedzać interaktywne wystawy przygotowane przez członków kół naukowych. Na naszym stoisku wartę dzielnie pełnili Paweł oraz Mateusz.

Równolegle, w aulach wykładowych, odbywały się wykłady, prelekcje i warsztaty prowadzone przez pracodawców z Łodzi oraz studenckie koła naukowe. W tej części również braliśmy czynny udział... nasza prelekcja, dotycząca realizowanych projektów oraz korzyści płynących z uczestnictwa w pracach koła naukowego rozpoczęła się o godzinie 10.20. Warsztaty prowadzone przez kol. Michała, przygotowane zostały na podstawie doświadczeń zebranych podczas (wciąż trwającej) realizacji projektu Robota Airsoftowego Pola Walki (RAPW).

Przez resztę dnia stoiska studenckich kół naukowych oraz pracodawców oblegane były przez rządnych wiedzy oraz przyciągniętych różnymi atrakcjami uczniów szkół średnich i studentów. Wszystkich nas cieszy tak pozytywny odzew ze strony łódzkich pracodawców oraz przyszłych i obecnych studentów.

IMG 8 IMG 9 IMG 11 IMG 12 IMG 13
IMG 15 IMG 17 IMG 18 IMG 19 IMG 5

Dzień Wydziału EEIA

IMG 8 IMG 9 IMG 11 IMG 12 IMG 13
IMG 15 IMG 17 IMG 18 IMG 19 IMG 5

Nasze projekty

Ostatnia aktualizacja

piątek 23 wrzesień 2022, 22:29:56

On-line

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

3677107
98
233