SKN MIPSA

Raspberry Pi to tania platforma komputerowa wielkości karty kredytowej, stworzona przez Raspberry Pi Foundation do nauki (w szczególności programowania). Dziś popularność platformy znacznie już przerosła oczekiwania projektantów, a jej zastosowania są niemal nieograniczone (przykłady można znaleźć w tej zakładce).

RaspberryMicroSD

rpiMicroSD 1Płytka montowana w miejscu standardowego gniazda kart SD (najczęściej po wyłamaniu jednej z plastikowych prowadnic karty).

Oryginalne gniazdo kart SD montowane na Raspberry Pi jest naprawdę niskiej jakości (aby się o tym przekonać wystarczy odgiąć wsuniętą w nie kartę SD), w dodatku (po jego uszkodzeniu) trudno dokupić identyczny lub zgodny komponent.

Czytaj więcej: RaspberryMicroSD

RaspberryToBreadBoard

rpiToBB 3Płytka daje możliwość wyprowadzenia złącza P1 Raspberry Pi na prototypową płytkę stykową/uniwersalną (odległość pomiędzy pojedynczymi rzędami wyprowadzeń wynosi 700 milsów).

Czytaj więcej: RaspberryToBreadBoard

WiFi Internet Radio

rpiradio v2.0 AWarsztatowe radio internetowe / FM z przełącznikiem źródeł sygnału audio zbudowane w oparciu o Raspberry Pi. Całość zamknięta w obudowie HAMMOND 1598JSGY o wymiarach 200x280x76 mm z frezowanymi panelami czołowymi i wyświetlaczem 4,3'' (TOP-043LA) z kamery cofania. Projekt zrodzony z miłości do radia w każdej postaci...

Czytaj więcej: WiFi Internet Radio

Ostatnia aktualizacja

wtorek 25 październik 2016, 22:41:47

On-line

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Liczba odwiedzin

3315672
25
25
6376
Jesteś tutaj: Home projekty elektronika raspberry pi