Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów

Organizacja pracy Instytutu Elektroniki w czasie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2


Szanowani Państwo,


w związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym informuję, że nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Instytucie Elektroniki wykonują do odwołania swoje obowiązki w trybie pracy zdalnej (prace badawcze, zajęcia dydaktyczne i prace organizacyjne).

Nauczycieli akademickich proszę o zapoznanie się z rekomendacjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie kształcenia prowadzonego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

Pracownicy administracji Instytutu pracują w trybie dyżurów rotacyjnych. Zalecamy kontaktować się z nimi drogą e-mailową lub telefonicznie.

Informuję, że zarządzenia i komunikaty ze strony władz Uczelni dotyczące zagrożenia epidemiologicznego w Politechnice Łódzkiej są ogłaszane na stronie internetowej.

 

Z życzeniem zdrowia i wytrwania,

Paweł Strumiłło
dyrektor Instytutu Elektroniki

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
Konferencja PCBBE 2019
Piątek, 27.09.2019 10:21

W dniach 25-27 września br. odbyła się w Uniwersytecie Zielonogórskim konferencja naukowa pt. Polish Conference on Biocybernetics and Biomedical Engineering (PCBBE). W konferencji tej uczestniczyli pracownicy naszego Instytutu i wygłosili dwa referaty:

  • Bartosz Kopczyński, Paweł Strumiłło, Marcin Just and Ewa Niebudek-Bogusz: An acoustic based method for automatic segmentation of vocal folds edges in laryngoscopic high speed image sequences
  • Aleksandra Królak and Julia Biskupiak: Analysis of Amped heart rate sensor performance under the influence of various external factors and user characteristics
 
Kolejny doktor habilitowany w Instytucie
Czwartek, 26.09.2019 00:00

Z radością informujemy, że dr hab. inż. Łukasz Januszkiewicz zatrudniony w Zakładzie Telekomunikacji Instytutu Elektroniki Uchwałą Rady Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej we wrześniu br. uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dyscyplinie Informatyka techniczna i telekomunikacja.
Tym samym liczba pracowników samodzielnych zatrudnionych w Instytucie Elektroniki zwiększyła się do 8.
Jego zainteresowania naukowe obejmują projektowanie sieci bezprzewodowych w otoczeniu ciała człowieka oraz  projektowanie anten integrowanych z odzieżą.

Nasze gratulacje!

 
Wyniki konkursu SEP na najlepszą pracę inżynierską w roku 2019
Poniedziałek, 24.06.2019 12:24

W bieżącym roku w Konkursie na najlepszą pracę dyplomową inżynierską organizowanym przez Oddział Łódzki SEP wspólnie z Wydziałem Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ trzecie miejsce zajęła praca inż. Jakuba Felcenlobena pt. „Electronic Control System for a Solar Powered Electric Car” napisana pod kierunkiem dra inż. Piotra Korbela.

Finaliście oraz promotorowi serdecznie gratulujemy!

 
XIX Seminarium Wyjazdowe Instytutu Elektroniki
Wtorek, 04.06.2019 08:57
W dniach 28-29.05.2019r. już po raz dziewiętnasty pracownicy i doktoranci Instytutu Elektroniki uczestniczyli w seminarium wyjazdowym. Dr hab. Inż. Sławomir Hausman wygłosił prelekcję nt. „Czy sieci komórkowe 5G zrewolucjonizują nasze życie?”.

Oprócz wysłuchania wykładu, uczestnicy seminarium mieli możliwość zwiedzenia Muzeum Okręgowego w Koninie oraz Bazyliki Najświętszej Maryi Panny w Licheniu.
 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 19
English version English version

Konferencje


Partnerzy technologiczni

TME

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości