Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów
Please select a category for OL shownews!
Aktualności
Seminarium TERMOWIZJA W ZASTOSOWANIACH INŻYNIERSKICH
Piątek, 29.03.2019 00:00

27 marca 2019 r. odbyło się w Instytucie Elektroniki Seminarium dotyczące Termowizji w zastosowaniach inżynierskich. Wydarzenie zorganizowane zostało przy współpracy z firmą EC TEST Systems Sp. z o. o. i skierowane było do pracowników uczelni i studentów.

Podczas spotkania zaprezentowano różne rodzaje detektorów podczerwieni, nowości na rynku w tym kamery FLIR Systems oraz omówiono praktyczne zastosowanie termowizji w pomiarach inżynierskich.

 
Smart Campus - wyniki konkursu Rektora Politechniki Łódzkiej
Poniedziałek, 18.03.2019 07:16

Bardzo miło nam poinformować, że projekt "Canis" przygotowany przez studentów koła naukowego "Telin", którego opiekunem jest dr inż. Łukasz Januszkiewicz, został zakwalifikowany do realizacji w ramach konkursu PŁ „Smart Campus - krok w kierunku inteligentnego kampusu”. Celem projektu jest powstanie aplikacji mobilnej, która ułatwi poruszanie się na terenie Kampusu PŁ oraz usprawni przepływ informacji, w szczególności informacji istotnych dla osób rozpoczynających studia.

Bardzo istotną funkcją aplikacji będzie ułatwienie poruszania się po kampusie Politechniki Łódzkie osobom z niepełnosprawnościami. Proponowanym rozwiązaniem, które zostanie uwzględnione w aplikacji są dodatkowe informacje na temat znajdujących się w pobliżu udogodnień dla tych osób oraz przystosowania konkretnych budynków do ruchu osób niepełnosprawnych.

Informacje o zwycięskich projektach można znaleźć pod adresem

 
Nowy doktor habilitowany w Instytucie
Czwartek, 14.02.2019 11:10

Z radością informujemy, że dr hab. inż. Artur Klepaczko zatrudniony w Zakładzie Elektroniki Medycznej Instytutu Elektroniki Uchwałą Rady Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej podjętą 30 stycznia br. uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dyscyplinie Biocybernetyka i inżynieria biomedyczna.
Tym samym liczba pracowników samodzielnych zatrudnionych w Instytucie Elektroniki zwiększyła się do 7.
Tematyka badawcza, którą zajmuje się dr Klepaczko dotyczy komputerowych modeli naczyń krwionośnych budowanych na podstawie obrazów z angiografii rezonansu magnetycznego.

Serdecznie gratulujemy!

 
Odznaczenia przyznane pracownikom Instytutu Elektroniki
Piątek, 16.11.2018 12:07

Bardzo miło nam poinformować, że w dniu 07.11.2018r. na uroczystości wręczenia odznaczeń i wyróżnień pracownikom i studentom Politechniki Łódzkiej zostało uhonorowanych trzech pracowników Instytutu Elektroniki: dr inż. Piotr Dębiec otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej, mgr Monika Purtak dostała Medal Srebrny za Długoletnią Służbę, zaś mgr Aleksandra Sibińska otrzymała Medal Brązowy za Długoletnią Służbę.

Serdecznie gratulujemy!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 18

Konferencje

KSTiT 2020
KKRRiT 2020

Partnerzy technologiczni

TME

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości