Roczne praktyki w Uniwersytecie Virginii w USA

Dwóch studentów może odbyć roczne praktyki w laboratorium Molecular Physiology and Biological Physics, w Uniwersytecie Virginii w USA.

Wyjazd przewidywany jest na sierpień/wrzesień 2010 do sierpnia/września 2011.

W trakcie stażu będzie przygotowywana praca magisterska, którą trzeba będzie obronić po powrocie do Polski. Od kandydatów wymaga się dobrej znajomości angielskiego, baz danych, i ogólnej wiedzy programistycznej. Mile widziana znajomość języków skryptowych Perl, Python, PHP i TCL oraz innych popularnych języków wysoko poziomowych (C, C++, Java).

Zainteresowanych wyjazdem prosimy o wysyłanie CV i listów motywacyjnych Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z Zakładu Elektroniki Medycznej.

Prezentacja ze szczegółami rekrutacji.