Profesor Arvid Lundervold w Instytucie Elektroniki
Środa, 02.06.2010 13:38

W dniach 7-11 czerwca będziemy gościć w naszym Instytucie prof. Arvida Lundervolda z Uniwersytetu w Bergen. Prof. Lundervold prowadzi badania związane z przetwarzaniem i analizą obrazów medycznych w neurologii i neurobiologii. Instytut Elektroniki współpracuje z prof. Lundervoldem od 1998 roku w ramach szeregu projektów międzynarodowych (COST B11, COST B21, 3D Angio). W trakcie swojej wizyty nasz gość poprowadzi dwa wykłady dotyczące przetwarzania obrazów a także opowie o możliwościach studiowania na uniwersytecie w Bergen.

Zapraszamy serdecznie!

Program spotkań

poniedziałek, 7.06, g. 12.15-13.00
spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych studiami na uniwersytecie w Bergen oraz koordynatorów programu Erasmus
wtorek, 8.06, g. 14.15-16.00
wykład pt "In vivo imaging and physiological modelling", na który zapraszamy serdecznie przede wszystkim pracowników Instytutu Elektroniki, doktorantów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką studentów
czwartek, 10.06, g. 10.15-12.00
część II wykładu pt "In vivo imaging and physiological modelling"

Wszystkie spotkania odbędą się Instytucie Elektroniki (ul. Wólczańska 211/215, budynek B9) w auli 416.