"Topowe" osiągnięcie Instytutu Elektroniki
Poniedziałek, 21.06.2010 12:19

11 czerwca podczas Pikniku zorganizowanego z okazji 65-lecia Politechniki Łódzkiej, ogłoszono wyniki konkursu „Top lista Politechniki Łódzkiej”.

Pierwsze miejsce w konkursie w kategorii „Najważniejsze osiągnięcie naukowe pierwszej dekady XXI wieku” zajął Instytut Elektroniki. W skład komisji konkursowej weszły osoby o wybitnym autorytecie: obecny rektor – prof. Stanisław Bielecki oraz rektorzy minionych kadencji: prof. Jerzy Kroh, prof. Czesław Strumiłło, prof. Jan Krysiński i prof. Józef Mayer.
Autorami nagrodzonych „Metod i programów komputerowej analizy obrazów rezonansu magnetycznego dla wspomagania diagnostyki medycznej” są prof. Andrzej Materka, prof. Michał Strzelecki, dr Piotr Szczypiński oraz dr Marcin Kociołek.

>> Dyplom

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość