Studia w Norwegii
Piątek, 14.01.2011 11:48

W imieniu Instytutu Elektroniki PŁ i Biura Międzynarodowej Wymiany Studenckiej, serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych studentów na spotkanie z Are Losnegard z Uniwersytetu w Bergen na temat „STUDIÓW  W NORWEGII”. Na spotkaniu dowiecie się szczegółów współpracy Instytutu Elektroniki z renomowanym Uniwersytetem w Bergen, poznacie doświadczenia studentów, którzy zdecydowali się skorzystać z tej bardzo korzystnej oferty stypendialnej oraz poznacie koordynatorów wymiany studenckiej, którzy bezboleśnie przeprowadzą Was przez proces rekrutacji.

Nie może Was zabraknąć!

Prelegenci:

• Are Losnegard M.A., Faculty of Medicine and Dentistry, Department of Biomedicine – nasz gość z Uniwersytetu w Bergen
  • Łukasz Karolczak – były stypendysta Erasmus i FSS w Bergen, obecnie doktorant w IE
  • Jan Kurzawski  –  student IFE, który wyjeżdża do Bergen w lutym tego roku
  • dr Marek Kociński oraz dr Artur Klepaczko – koordynatorzy umowy
  • Beata Ogrodowczyk – Administracyjny Koordynator Programu Erasmus, opowie Wam o warunkach rekrutacji

21 stycznia (piątek) o godz. 12.15 w IE, budynek B9, sala 416, IV piętro.