Podsumowanie wizyty Are Losengarda
Wtorek, 08.02.2011 09:29

Wizyta w naszym Instytucie Are Losnegarda, doktoranta z Uniwersytetu w Bergen dobiegła końca. Podczas swojego dwutygodniowego pobytu w Instytucie Elektroniki, nasz gość współpracował głównie z doktorem Markiem Kocińskim. Badania dotyczyły segmentacji cylindrycznych struktur trójwymiarowych obrazów rastrowych wyznaczonych za pomocą obrazowania rezonansu magnetycznego (MRI) oraz tomografii komputerowej (CT). Nakreślono również plany dalszej współpracy naukowej między naszym Instytutem a Instytutem Biomedycyny Uniwersytetu w Bergen.

Poza wieloma godzinami cieżkiej pracy badawczej, nasz gość mile wspominać będzie „erazmusowe” karaoke w jednym z klubów akademickich, pasjonujące potyczki bilardowe z „zawodowcami” z Zakładu Elektroniki Medycznej oraz Pyszną, Wielką, Polską pizzę!

Na zdjęciu: skupiony Are oraz nieskutecznie przeszkadzający mu doktoranci ZEM.