Konkurs "Łódzki Inkubator Pomysłowości 2012"
Piątek, 07.09.2012 08:27

Województwo Łódzkie organizuje pierwszą edycję konkursu ”Łódzki Inkubator Pomysłowości 2012”. Konkurs ten jest skierowany do studentów i doktorantów uczelni wyższych z  terenu województwa łódzkiego.

Celem Konkursu jest wyłonienie obiecującego biznesplanu, który zawiera innowacyjne pomysły i/lub technologie mające szansę na wdrożenie, komercjalizację, sukces rynkowy, uwzględniającego zasady poszanowania środowiska naturalnego oraz założenia idei społecznej odpowiedzialności biznesu oraz promocja postaw przedsiębiorczych wśród studentów i doktorantów szkół wyższych z terenu województwa łódzkiego.

W związku z powyższym, zachęcam Państwa do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz proszę o udostępnienie informacji na jego temat studentom i doktorantom, którzy mogliby być zainteresowani wzięciem w nim udziału.

Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące Konkursu:

Wszystkich dodatkowych informacji na temat konkursu udziela:
Pani Beata Michalska-Dominiak
Wydział Promocji Rozwoju Przedsiębiorczości