Młodzi w Łodzi
Poniedziałek, 12.05.2014 09:19

W ramach promowania Łodzi Akademickiej ponad 500 uczniów z pięciu miast regionu łódzkiego odwiedziło trzy największe łódzkie uczenie, w tym Politechnikę Łódzką. Duża grupa uczniów zainteresowanych studiowaniem na naszym Wydziale odwiedziła Instytut Elektroniki. Pracownicy Instytutu wraz z doktorantami przedstawili uczniom możliwości studiowania na wydziale WEEIA oraz zaprezentowali ciekawe zagadnienia, z którymi można się bliżej zapoznać podczas studiów. Pokazali również związki prowadzonych prac z późniejszą praca zawodową oraz zastosowaniami w przemyśle.

Uczniom dziękujemy za przybycie, zaś nauczycielom, a w szczególności doktorom Pawłowi Poryzale, Robertowi Olbrychtowi, Darkowi Rzeszotarskiemu oraz mgr. Adamowi Łutkowskiemu za przygotowanie stanowisk laboratoryjnych oraz poświęcony czas.