Zagraniczni goście
Piątek, 16.05.2014 08:25

prof. Arvid Lundervold prof. Chunming Rong dr Tomasz Włodarczyk prof. Carlos Vinhais

W kwietniu i maju w ramach programu Erasmus i Funduszu Stypendialno - Szkoleniowego przyjechali do naszego Instytutu prof. Chunming Rong, dr Tomasz Włodarczyk, obydwaj reprezentujący University of Stavanger (Norwegia), prof. Arvid Lundervold z University of Bergen (Norwegia) oraz dr Carlos Vinhais z Instituto Politecnico do Porto (Portugalia). Zaproszeni goście zaprezentowali swoje najnowsze osiągnięcia oraz nowinki naukowe z szeroko rozumianej dyscypliny inżynieria biomedyczna podczas prowadzonych przez siebie seminariów. W trakcie wizyty odbyło się również wiele spotkań z pracownikami IE, podczas których wymieniono opinie oraz doświadczenia a także zaplanowano dalszą współpracę.