Seminarium instytutu

czwartek, 26 kwietnia 2018, godz. 8.30, sala 415

dr hab. Adam Piórkowski

Statistical Dominnace Transform – nowa metoda przetwarzania obrazów cyfrowych

Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej, Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie.

SEMINARIUM OBOWIĄZKOWE DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH I DOKTORANTÓW!

Nagrody i medale
Czwartek, 16.10.2014 09:18

W dniu 30 września odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015. Podczas której prof. Michał Strzelecki został odznaczony Medalem Edukacji Narodowej.

Ponadto mgr inż. Krzysztof Karolczak wraz ze swoim promotorem dr inż. Arturem Klepaczko otrzymali dyplomy za zdobycie pierwszego miejsca w konkursie zorganizowanym przez Łódzką Federację SNT-NOT na najlepszą magisterską pracę dyplomową w Politechnice Łódzkiej.

Tytuł pracy „System trójwymiarowej wizualizacji wyników segmentacji naczyń krwionośnych w obrazach angiografii rezonansu magnetycznego

GOŚCIMY