Seminarium instytutu

czwartek, 26 kwietnia 2018, godz. 8.30, sala 415

dr hab. Adam Piórkowski

Statistical Dominnace Transform – nowa metoda przetwarzania obrazów cyfrowych

Katedra Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej, Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie.

SEMINARIUM OBOWIĄZKOWE DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH I DOKTORANTÓW!

Konkurs SEP – kolejny sukces Instytutu Elektroniki
Czwartek, 28.05.2015 08:08

Łódzki Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich ogłosił wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską wykonaną na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki w roku akademickim 2013/2014. Pierwszą nagrodę zdobyła praca Piotra Kopczyńskiego pt. „Aplikacja dla systemu Android OS do wspomagania diagnostyki medycznej z użyciem endoskopii kapsułkowej”, której promotorem jest dr inż. Artur Klepaczko. Ponadto komisja konkursowa postanowiła wyróżnić pracę Izabeli Borowieckiej pt. „Mobilny system wspomagania nauki matematyki dla osób słabowidzących”, opracowaną pod kierunkiem dr inż. Piotra Skulimowskiego.

Serdecznie gratulujemy!!!

GOŚCIMY