Sukcesy naszych absolwentów
Piątek, 18.11.2016 19:16

Devoxx jest prestiżową, największa konferencją organizowaną przez deweloperów i skierowaną do deweloperów aplikacji Java. Prezenterami są najlepsi eksperci Javy. Tegoroczna konferencja Devoxx odbyła się w listopadzie w Brukseli. Uczestniczył w niej jako zaproszony prezenter nasz absolwent dr inż. Krzysztof Kudryński (doktorant obroniony w IE PŁ w 2012 roku), obecnie pracownik firmy TomTom. Zwyczajem tej konferencji jest konkurs na najlepszą prezentację. Miło nam poinformować, że prezentacja wygłoszona przez  Krzysztofa Kudryńskiego i Błażeja Kubiaka pt. „Flying services with a drone” zajęta pierwsze miejsce w tym konkursie. Gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia zwycięskiej prezentacji: www.youtube.com/watch?v=aaZMh4IqMcM&feature=youtu.be