Warsztat Elektromechaniczny Instytutu Elektroniki
Wtorek, 05.06.2018 09:10

W dniu 30.05.2018r. w połączeniu z Radą Instytutu nastąpiło oficjalne otwarcie Warsztatu Elektromechanicznego Instytutu Elektroniki. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał wieloletni dyrektor Instytutu prof. dr hab. Andrzej Materka.

W warsztacie przygotowano specjalistyczne stanowiska:
obróbki mechanicznej z wiertarką, minifrezarką
i miniszlifierką,
lutownicze,
druku 3D,
i piec do lutowania.

Przy organizacji Warsztatu czynny udział brali panowie: dr Marcin Kociołek, dr Paweł Poryzała, Piotr Rozwandowicz, Andrzej Sitek, Andrzej Szczepaniak, którym składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w te prace.

W warsztacie przygotowano specjalistyczne stanowiska:

•    uruchomieniowe wyposażone w zasilacze dwukanałowe regulowane, generatory funkcyjne i arbitralne oraz oscyloskop dwukanałowy,
•    obróbki mechanicznej z wiertarką, minifrezarką i miniszlifierką,
•    lutownicze,
•    druku 3D,
•    ciąg produkcyjny PCB wyposażony w urządzenia do galwanizacji przelotek, do nakładania pasty lutowniczej, frezarkę i piec do lutowania.

Przy organizacji Warsztatu czynny udział brali panowie: dr Marcin Kociołek, dr Paweł Poryzała, Karol Kropidłowski, Piotr Rozwandowicz, Andrzej Sitek, Andrzej Szczepaniak, którym składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie w te prace.