KKE 2018
Poniedziałek, 25.06.2018 12:03

W dniach 3-7 czerwca br. w Darłówku Wschodnim, odbyła się XVII Krajowa Konferencja Elektroniki.
W tej corocznie organizowanej, najważniejszej dla krajowych elektroników, imprezie naukowej tradycyjnie uczestniczyli pracownicy Instytutu Elektroniki.
Referat plenarny pt. "Zorientowane na studenta nauczanie podstaw techniki cyfrowej" wygłosił dr inż. Piotr Dębiec, a pracę pt. "Specjalności kierunku EiT a potrzeby studentów i pracodawców" referował dr inż. Krzysztof Tomalczyk.
Obydwa referaty zostały wygłoszone w sesji edukacyjnej pt. "Programy, metody i techniki nauczania podstaw elektroniki", którą wspólnie zorganizowali i poprowadzili prof. Adam Dąbrowski z Politechniki Poznańskiej i prof. Paweł Strumiłło z Instytutu Elektroniki PŁ.