"Cover story" czasopisma Medicina
Wtorek, 24.07.2018 05:56

Miło nam poinformować, że redakcja czasopisma Medicina wybrała jako "cover story" numeru lipcowego publikację, której współautorami są prof. Michał Strzelecki oraz dr Tomasz Woźniak. Artykuł powstał w wyniku współpracy specjalistów z zakresu analizy obrazów i modelowania przepływów oraz radiologów z łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, którzy od kilku lat prowadzą badania nad modelowaniem przepływu krwi dla wspomagania diagnostyki i terapii patologii naczyń krwionośnych mózgu.