Wizyta pracowników Instytutu Elektroniki w TME
Piątek, 26.10.2018 07:45
W październiku 2018 r. delegacja Instytutu Elektroniki złożyła wizytę w nowej siedzibie łódzkiej firmy Transfer Multisort Elektronik (TME).
Prezesem tej firmy jest Zbigniew Kuczyński absolwent Politechniki Łódzkiej, który w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, jeszcze jako student kierunku Elektronika, rozpoczynał działalność w małym baraku. Dzisiaj TME, zatrudnia kilkuset pracowników i jest czołową firmą europejską prowadzącą dystrybucję elementów i systemów elektronicznych. Ma szereg oddziałów w Polsce i za granicą.
Podczas wizyty roboczej przedstawiciele Instytutu omówili z kierownictwem firmy TME obszary współpracy, m.in. w zakresie rozwijania nowoczesnych laboratoriów dydaktycznych elektroniki (na zdjęciu pracownicy Instytutu z prezesem Kuczyńskim (w środku)).

Na zdjęciu: pracownicy Instytutu z prezesem Kuczyńskim (w środku)

Podczas wizyty roboczej przedstawiciele Instytutu omówili z kierownictwem firmy TME obszary współpracy, m.in. w zakresie rozwijania nowoczesnych laboratoriów dydaktycznych elektroniki.