Studentko, studencie weź udział w projekcie naukowym!
Piątek, 10.01.2020 08:08

Poszukujemy trzech studentów lub doktorantów chętnych do udziału w projekcie naukowym dotyczącym badań echolokacji. Oferujmy 1500 zł stypendium miesięcznie dla każdej z trzech osób. Głównymi obowiązkami stypendysty będzie udział w prowadzeniu testów z osobami niewidomymi dotyczących lokalizowania przeszkód przy użyciu różnych źródeł dźwięków oraz obróbka i analiza zebranych danych. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie.

Na zgłoszenia (CV i list motywacyjny) czekamy do dnia 24.01.2020r. Dokumenty prosimy składać osobiście w sekretariacie Instytutu Elektroniki (pok. 323, Lodex, B9) oraz w wersji elektronicznej, przesyłając je pod adres: w2i23(at)adm.p.lodz.pl. UWAGA: zgłoszenia należy składać w obydwu formach, tj. papierowej i elektronicznej.