Wyróżnienie w prestiżowym konkursie Polskiej Sekcji IEEE na najlepszą pracę dyplomową inżynierską
Piątek, 11.06.2021 10:19

Pan Kacper Ogórek, dyplomant Instytutu Elektroniki, reprezentujący kierunek Inżynieria Biomedyczna, otrzymał wyróżnienie w Konkursie Polskiej Sekcji IEEE dla Absolwentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej na najlepszą pracę dyplomową inżynierską za dysertację "Rekonstrukcja obserwowanych obrazów na podstawie sygnału EEG". Promotorami wyróżnionej pracy byli prof. dr hab. inż. Paweł Strumiłło i dr inż. Paweł Poryzała.

Celem konkursu było wsparcie i promowanie autorów najlepszych prac dyplomowych, propagowanie idei IEEE oraz współpraca środowiska naukowego, przemysłu i IEEE. Więcej ->

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie Polskiej Sekcji IEEE.

Laureatowi oraz promotorom serdecznie gratulujemy!