Zakład Układów Elektronicznych i Termografii

Z nami odkryjesz sekrety Termografii !!

Badania

Lista publikacji:

1. T. Kacprzak, D. Rzeszotarski, “Wave Propagation in Random Urban Areas Based on Percolation Paradigm” XV international Conference on Microwaves, Radar and Wireless Communications MIKON 2004, vol. 1, 17-19.05.2004, Warszawa.
  2. D. Rzeszotarski, P. Strumiłło, P. Pełczyński, B. Więcek, A. Lorenc, „System obrazowania stereoskopowego sekwencji scen trójwymiarowych”, Zeszyty Naukowe Elektronika, Zeszyt nr 10/ 2005, 2006, str. 165-181.
  3. B. Ostrowski, D. Rzeszotarski, P. Pełczyński, P. Strumiłło, „System rekonstrukcji trójwymiarowej sceny wizyjnej - prototyp asystenta osoby niewidomej”, Wiosenny Zjazd naukowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, Św. Katarzyna, Materiały Zjazdowe; 5-9 kwietnia 2006, str. 39 (streszczenie – grant).
  4. D. Rzeszotarski, B. Więcek, „Trójwymiarowa rekonstrukcja obrazów termowizyjnych z wykorzystaniem systemu stereowizyjnego”, VII Konferencja Krajowa Termografia i termometria w podczerwieni 16-18 listopada 2006, str. 229-234.
  5. D. Rzeszotarski, B. Więcek, “Thermal Images 3D reconstruction with use of stereovision system”, 15th International Conference on Thermal Engineering and Thermogrammetry (THERMO), 27-29 June 2007, Budapest.
  6. D. Rzeszotarski, P. Skulimowski, P. Strumiłło, “A method for verification of dense disparity maps computed from the matching algorithm implemented in the stereovision system”, Signal Processing Symposium, 24-26 may 2007 Jachranka, Poland.
  7. D. Rzeszotarski, B. Więcek, “Calibration for 3D Reconstruction of Thermal Image”, 9th International Conference on Quantitative Infrared Thermography, July 2-5, 2008, Kraków - Poland, p. 563.
  8. P. Pełczyński, B. Ostrowski, D. Rzeszotarski, „Mobilny system pasywnej nawigacji w scenie trójwymiarowej”, VIII Krajowa Konferencja Elektroniki, KKE 2009, Darłówko Wschodnie, 07-10 czerwca 2009r.
  9. D. Rzeszotarski „Algorytmy kalibracji stereoskopowego układu kamer i rekonstrukcji sceny trójwymiarowej na podstawie obrazów termowizyjnych” Pomiary Automatyka Kontrola, Vol. 57, nr 10, 2011r.
  10. P. Pełczyński, B. Ostrowski, D. Rzeszotarski: "Motion vector estimation of a stereovision camera with inertial sensors", 1/2012 Metrology and Measurement Systems
  11. D. Rzeszotarski, P. Pełczyński: “Software application for calibration of stereoscopic camera setups”, 4/2012 Metrology and Measurement Systems

TERMOGRAFIA - odkryj to co ukryte !!

Sztuką jest widzenie rzeczy niewidzialnych
J.Swift

Migawki

Zakład Układów Elektronicznych i Termografii

• Zdobyta wiedza przydaje się w codziennej pracy!

• Zajęcia prowadzone w sposób interesujący i przyjazny dla studenta!

Przyjdź i przekonaj się sam !!