Zakład Układów Elektronicznych i Termografii

Z nami odkryjesz sekrety Termografii !!

Start Robert Olbrycht

Robert Olbrycht

dr inż. Robert Olbrycht - adiunkt

Politechnika Łódzka, Instytut Elektroniki,
Zakład Układów Elektronicznych i Termografii
ul. Wólczańska 211/215, 90-924 Łódź (budynek B9)
Pokój 405 (IV piętro)

e-mail: robert.olbrycht[at]p.lodz.pl
tel. (+48)(+42) 631 26 56

Godziny konsultacji dla studentów:
Środa 9:15-10:00, czwartek 10:15-11:00

Robert Olbrycht pracuje w Instytucie Elektroniki Politechniki Łódzkiej od 2008 r. Ukończył studia na wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja, specjalność Telecommunications & Computer Science. W roku 2008 obronił pracę magisterską pt. "Applications of thermal wave method for material properties investigation". W 2012 r. uzyskał z wyróżnieniem stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie elektronika, specjalność termowizja. Tematyka rozprawy doktorskiej to nowa metoda korekcji niejednorodności matryc mikrobolometrycznych w kamerach termowizyjnych. Projekt ten był finansowany ze środków Narodowego Centrum Nauki. Robert Olbrycht jest współautorem dwóch patentów dotyczących detektorów mikrobolometrycznych oraz oraz dwóch zgłoszeń patentowych. Obecnie prowadzi badania dotyczące m.in. termowizji hiperspektralnej.

TERMOGRAFIA - odkryj to co ukryte !!

Sztuką jest widzenie rzeczy niewidzialnych
J.Swift

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość

Migawki

Zakład Układów Elektronicznych i Termografii

• Innowacyjne metody nauczania!

• Wykładowcy pasjonaci!

Sprawdź nas :)