Zakład Układów Elektronicznych i Termografii

Z nami odkryjesz sekrety Termografii !!

Start Działalność naukowa Granty i projekty

Granty i projekty

Granty obecnie realizowane

• Grant badawczy (NCN  4853/B/T02/2011/40)
    "Opracowanie metody i wielospektralnego systemu pomiarowego do szacowania właściwości żużla hutniczego"

Granty zrealizowane

• Grant promotorski mgra inż. R. Olbrychta (NCN 5109/B/T02/2011/40)
    "Nowa metoda korekcji niejednorodności bolometrycznych matryc detektorów podczerwieni"
  • Grant badawczy
    "Opracowanie metody wyznaczania zależnych od temperatury parametrów termalnych włókienniczych materiałów inteligentnych"
  • Grant promotorski mgra inż. T. Świątczaka (KBN 3T11B05726)
    "Wyznaczanie wartości parametrów termicznych i geometrycznych układów elektronicznych metodą termografii dynamicznej"
  • Grant badawczy (KBN 3T11B05726)
  • Grant rozwojowy (0511/R/T02/07/02)
    "Mikrobolometryczna kamera termowizyjna i oprogramowanie do rejestracji i przetwarzania obrazów termalnych"
  • Grant promotorski mgra T. Wajmana (KBN 3T11B04226)
    "Aktywny system chłodzenia z pompą kapilarną dla układów przetwornic z tranzystorami IGBT o podwyższonej częstotliwości pracy"
  • Grant promotorski mgra inż. M. Felczaka (KBN 3T11B02429)
    "Analiza i projektowanie elementów systemu chłodzenia układów elektronicznych w warunkach konwekcji wymuszonej"
  • Grant na dofinansowanie przyznany przez Zarząd Miasta Łodzi
    "Opracowanie metod oraz wykonanie systemu do termograficznych badań stanu izolacji cieplnej budynków w regionie łódzkim"
  • Grant badawczy (KBN 7T11B01620)
    "Mikrokanałowe chłodzenie układów elektronicznych z użyciem pompy kapilarnej"
  • Grant badawczy (KBN 8T11B04613)
    "Transmisja sekwencji termogramów w kanałach radiowych"
  • Grant badawczy (KBN 8S50400907)
    "Systemy chłodzenia układów scalonych i przyrządów półprzewodnikowych przy użyciu ciepłowodów z przemianą fazową"

Projekty badawcze zrealizowane

• INCO Copernicus Project No960113
    BRAPORT - Braille Printer on Reusable Thermoplastic Sheets
  • British-Polish Join Research Collaboration Program
    "An electronic database for infrared images in medicine"
    University of Glamorgan, School of Computing; Technical University of Łódź, Institute of Electronics.

TERMOGRAFIA - odkryj to co ukryte !!

Sztuką jest widzenie rzeczy niewidzialnych
J.Swift

Migawki

Zakład Układów Elektronicznych i Termografii! Dla Ciebie - sprawdź ofertę przygotowaną przez Zakład.

Z nami odkryjeszcz sekrety Termografii!