Zakład Układów Elektronicznych i Termografii

Z nami odkryjesz sekrety Termografii !!

Krzysztof Napiórkowski

dr inż. Krzysztof Napiórkowski - adiunkt

Politechnika Łódzka, Instytut Elektroniki,
Zakład Układów Elektronicznych i Termografii
ul. Wólczańska 211/215, 90-924 Łódź (budynek B9)
Pokój 208 (II piętro)

Krzysztof Napiórkowski urodził się 15.08.1951r. w Łodzi. Naukę w szkole podstawowej rozpoczął w 1958 roku. Po ukończeniu szkoły podstawowej w 1965 roku, dalszą naukę kontynuował w Technikum Łączności Nr.2 im. Jana Szczepanika w Łodzi. W 1970 roku po ukończeniu technikum i zdaniu egzaminów wstępnych rozpoczął studia magisterskie na Wydziale Elektrycznym Politechniki Łódzkiej. Krzysztof Napiórkowski ukończył studia na Wydziale Elektrycznym Politechniki Łódzkiej w 1975 roku uzyskując dyplom magistra inżyniera elektryka o specjalności: przyrządy półprzewodnikowe. W tym samym roku został zatrudniony w Instytucie Elektroniki Politechniki Łódzkiej na stanowisku asystenta naukowo-badawczego. W 2002r obronił pracę doktorską pt "Wysokosprawne tłumiki napięcia dla szybkowyłączających łączników półprzewodnikowych mocy". W chwili obecnej jest zatrudniony na etacie adiunkta w Zakładzie Układów Elektronicznych i Termografii. Dr Napiórkowski wypromował 11 absolwentów studiów inżynierskich oraz 4 absolwentów studiów magisterskich. Był współwykonawcą 2 grantów KBN.

TERMOGRAFIA - odkryj to co ukryte !!

Sztuką jest widzenie rzeczy niewidzialnych
J.Swift

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość

Migawki

Zakład Układów Elektronicznych i Termografii - nowa odsłona. Witamy na nowej stronie Zakładu. Zapoznaj się z naszą witryną!

Zostań z nami na dłużej :)