Medal za Długoletnią Służbę
Poniedziałek, 16.01.2017 08:25

Podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych pracownikom Politechniki Łódzkiej dr inż. Marcin Kociołek otrzymał Medal Brązowy za Długoletnia Służbę. Dr M. Kociołek jest bardzo cenionym dydaktykiem. Bierze czynny udział i ma znaczący wkład w opracowanie programów kształcenia oraz organizację laboratoriów dydaktycznych związanych z nauczaniem elektroniki na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Zajęcia dydaktyczne prowadzone przez dr Kociołka cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem studentów. Jest również inicjatorem i realizatorem wielu działań służących promocji kierunku Elektronika i Telekomunikacja pośród uczniów szkół średnich. Dr Kociołek prowadzi również badania naukowe dotyczące analizy tekstury i segmentacji obrazów biomedycznych w tym obrazów mikroskopowych komórek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!