Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów

Organizacja pracy Instytutu Elektroniki w czasie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2


Szanowani Państwo,


w związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym informuję, że nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Instytucie Elektroniki wykonują do odwołania swoje obowiązki w trybie pracy zdalnej (prace badawcze, zajęcia dydaktyczne i prace organizacyjne).

Nauczycieli akademickich proszę o zapoznanie się z rekomendacjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie kształcenia prowadzonego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

Pracownicy administracji Instytutu pracują w trybie dyżurów rotacyjnych. Zalecamy kontaktować się z nimi drogą e-mailową lub telefonicznie.

Informuję, że zarządzenia i komunikaty ze strony władz Uczelni dotyczące zagrożenia epidemiologicznego w Politechnice Łódzkiej są ogłaszane na stronie internetowej.

 

Z życzeniem zdrowia i wytrwania,

Paweł Strumiłło
dyrektor Instytutu Elektroniki

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
Podziękowania dla pracowników Instytutu Elektroniki
Piątek, 29.05.2020 09:37

 

 

Informujemy o piśmie, które otrzymaliśmy z podziękowaniem za zaangażowanie pracowników Instytutu Elektroniki w produkcję przyłbic ochronnych dla personelu medycznego łódzkich szpitali w szczególnie trudnym okresie pandemii.

Dziękujemy!

 
Instytut Elektroniki Kreuje Innowacje
Czwartek, 23.04.2020 09:31

W ostatnim wydaniu (2/2020) magazynu informacyjnego Łódź Kreuje Innowacje ukazał się artykuł pt. Czy technologia zastąpi białą laskę? z wywiadem, którego udzielił prof. Paweł Strumiłło nt. systemów elektronicznych wspierających niewidomych.
Artykuł jest dostępny w wersji elektronicznej magazynu (na str. 25) pod linkiem.

 
Spotkanie akcji COST w Neapolu
Poniedziałek, 17.02.2020 05:38

W dniach 12-15 lutego 2020 r. odbyło się w Neapolu spotkanie akcji COST 18110 poświęcone ochronie podziemnych obiektów historycznych. Instytut Elektroniki uczestniczy w tej akcji jako partner techniczny w zakresie technik obrazowania obiektów, m.in. monitorowania i obrazowania termowizyjnego. W spotkaniu wzięli udział pracownicy naszego Instytutu dr inż. Robert Olbrycht i prof. Paweł Strumiłło.
Doktor R.Olbrycht w ramach Training School wygłosił referat pt. "Infrared thermal imaging - principles and applications for civil engineering inspection".

 
Rozstrzygnięcie konkursu dla studentów o udział w projekcie naukowym
Wtorek, 04.02.2020 12:48

Pragniemy poinformować, że na podstawie przeprowadzonej procedury konkursowej, do pracy w projekcie NCN "Echolokacja niewidomych - wpływ typu sygnału i kierunkowości źródła dźwięku na akustyczną lokalizację przeszkód" zostali zakwalifikowani następujący studenci (alfabetyczna kolejność nazwisk):

  • Czajkowska Karolina,
  • Sztyler Bartłomiej,
  • Wileńska Natalia.

Do konkursu zgłosiło się czterech studentów. W komisji konkursowej zasiedli: prof. P.Strumiłło, dr M.Bujacz, dr P.Skulimowski. Rekrutację i konkurs przeprowadzono zgodnie z regulaminem NCN.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 19
English version English version

Konferencje


Partnerzy technologiczni

TME

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości