Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Aktualności
Najmłodsi goście w Instytucie Elektroniki
Czwartek, 09.06.2022 07:54

W tym tygodniu w Instytucie gościliśmy grupę przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 22 w Łodzi oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 46 w Łodzi. Dr inż. Michał Bujacz oraz mgr inż. Karol Kropidłowski przeprowadzili z naszymi gośćmi eksperymenty akustyczne oraz zapoznali z podstawami termowizji i druku 3D.

Na koniec spotkania przeprowadzono zawody w gwizdaniu wykorzystując w tym celu gwizdki, które zaprojektował i wydrukował w technologii 3D mgr inż. Karol Kropidłowski.

Od przyszłego semestru takie pokazy dla najmłodszych będą na stałe włączone do programu Łódzkiego Uniwerstytetu Dziecięcego.

 
PACTT Science Business Innovation EXPO 2022
Poniedziałek, 30.05.2022 05:58

W dniach 18 – 19 maja 2022 roku w łódzkim EC1 odbyły się Ogólnopolskie Targi Innowacji Polskich Uczelni I Instytutów Badawczych PACTT Science Business Innovation EXPO 2022.

Spotkanie placówek badawczych i przemysłu w takim formacie odbyło się pierwszy raz w skali całego kraju. Na targach mgr inż. Błażej Torzyk reprezentował Instytut Elektroniki demonstrując stanowisko i technologię „Sposób pomiaru skutecznej wartości prądu zwłaszcza w kablach i przewodach elektroenergetycznych sieci nN i SN”.

 
Wyróżnienia dla pracowników Instytutu Elektroniki
Piątek, 13.05.2022 11:24

W konkursie o Nagrody JM Rektora Politechniki Łódzkiej za rok 2021 zostało wyróżnionych dwóch pracowników naszego Instytutu.

W kategorii „Najlepiej cytowany autor” w dyscyplinie Informatyka Techniczna i Telekomunikacja wyróżnienie otrzymał dr hab. inż. Piotr Szczypiński, prof. PŁ.
W kategorii „Najlepiej publikujący doktorant” w dyscyplinie Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika wyróżnienie otrzymał mgr inż. Błażej Torzyk.

Serdecznie gratulujemy!

 
Niestandardowe zasilacze impulsowe
Piątek, 06.05.2022 10:08

Instytut Elektroniki Politechniki Łódzkiej oferuje bogate doświadczenie w projektowaniu na zamówienie niestandardowych zasilaczy impulsowych o wysokiej sprawności, niezawodności i dużej gęstości mocy.

Nasze zasilacze impulsowe zostaną dostosowane do specyficznych wymagań klienta w zakresie ich wielkości i kształtu, sterowania, przeznaczenia, norm bezpieczeństwa i dyrektyw EMC, które powinny spełniać. Obszerna wiedza z zakresu projektowania przetwornic mocy i rozwiązywania problemów termicznych zapewnia uzyskanie mniejszych gabarytowo konstrukcji o wyższej sprawności. Nasze niestandardowe zasilacze są projektowane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań i energooszczędnych topologii, w tym topologii rezonansowych, w celu spełnienia wymagań standardów zachowywania energii takich jak U.S. Level VI oraz norm Unii Europejskiej.
Nasze możliwości projektowe i sprzętowe obejmują w pełni wyposażone laboratoria z szeroką gamą sprzętu testowego i drukarkami 3D. Każda specyfikacja nadesłana przez klienta zostanie poddana naszemu procesowi przeglądu recenzyjnego w celu uzyskania oceny wykonalności.

Kontakt bezpośredni:
tel. 42 631 26 35 – dr inż. Rafal Kasikowski
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 24
English version English version

Konferencje

XXIII Polish Conference on Biocybernetics and Biomedical Engineering (PCBBE)
27-29.09.2023

Partnerzy technologiczni

TME

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości