Elektronika i telekomunikacja – Mini Targi Pracy
Wtorek, 13.06.2017 06:48

W dniu 30 maja 2017 odbyły się „Mini-Targi Pracy” dla studentów kierunku Elektronika i Telekomunikacja organizowane przez nasz Instytut. Celem wydarzenia było przybliżenie Studentom sylwetek firm z rejonu łódzkiego działających w szeroko pojętej branży elektronicznej i teleinformatycznej oraz umożliwienie im nawiązania bezpośrednich relacji z przyszłymi pracodawcami.

W pierwszej części firmy miały okazję przedstawić profil swojej działalności oraz zakres podstawowych wymagań wobec kandydatów na stażystów lub pracowników. W części drugiej, przy stanowiskach firm, osoby zainteresowane pracą lub praktykami miały okazję do bezpośrednich rozmów i wymiany kontaktów.

Naszymi gośćmi byli przedstawiciele firm ABB, AQ Wiring Systems, APTVISION, COMMON, Enika, FST-Automatyka, FUJITSU, HARMAN, INOVATICA, PI PROJECT, PRINTOR, RENEX, QWERTY oraz TOM TOM.

Bardzo pozytywny odzew, zarówno ze strony Studentów jak i zaproszonych Firm, pozwala nam już dziś zapowiedzieć kolejną edycję tego wydarzenia w przyszłym roku akademickim.

>> Galeria zdjęć