Nagrody SEP 2017
Wtorek, 16.01.2018 13:33

W konkursie zorganizowanym przez Łódzki Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) na najlepszą pracę dyplomową magisterską wykonaną na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w roku akademickim 2016/2017 drugą nagrodę oraz pierwsze wyróżnienie zdobyli dyplomanci Instytutu Elektroniki:

2 nagroda - mgr inż. Maciej Janeczek
Tytuł pracy: „Adaptacyjny algorytm wyznaczania mapy dysparycji dla procesora graficznego”
Promotor: dr inż. Piotr Skulimowski, Promotor pomocniczy: mgr inż. Mateusz Owczarek

1 wyróżnienie – mgr inż. Weronika Ślasko
Tytuł pracy: „Analiza sygnału EMG mięśni kończyny dolnej u osób zdrowych i cukrzyków”
Promotor: dr inż. Aleksandra Królak, Promotor pomocniczy: prof. Zimi Sawacha

Serdecznie gratulujemy!