Nagroda dla Piotra Skulimowskiego
Piątek, 26.11.2010 12:38

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pracownik naszego Instytutu, dr Piotr Skulimowski, otrzymał II nagrodę w konkursie na najlepszą pracę dla młodych pracowników nauki. Konkurs odbył się 20 listopada 2010 podczas VI Sympozjum Naukowego Techniki Przetwarzania Obrazu w Serocku. Tytuł nagrodzonej pracy to „Zastosowanie urządzeń mobilnych do implementacji algorytmów przetwarzania obrazów”. Serdecznie gratulujemy!

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pracownik naszego Instytutu, dr Piotr Skulimowski, otrzymał II nagrodę w konkursie na najlepszą pracę dla młodych pracowników nauki. Konkurs odbył się 20 listopada 2010 podczas VI Sympozjum Naukowe Techniki Przetwarzania Obrazu w Serocku. Tytuł nagrodzonej praca to „Zastosowanie urządzeń mobilnych do implementacji algorytmów przetwarzania obrazów”. Serdecznie gratulujemy!