Szkolenie dla studentów PŁ
Środa, 03.10.2012 12:12

Masz pomysł na biznes i szukasz możliwości jego sfinansowania? Nie bardzo wiesz, do jakiej instytucji zwrócić się po pomoc?

Te i wiele innych pytań dręczy młodych przedsiębiorców. Skorzystaj z wiedzy fachowców, przyjdź na bezpłatne szkolenia w ramach Akademii Przedsiębiorczości organizowanej przez Politechnikę Łódzką!

Chęć uczestnictwa należy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do dnia 04/10/2012r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a dodatkowo kończy się uzyskaniem certyfikatu!!

Wiedza z zakresu planowania i realizowania pomysłów biznesowych czy sposoby zewnętrznego dofinansowania działalności to tylko niektóre z zagadnień jakie zostaną poruszone na szkoleniach w ramach Akademii.

Szkolenia odbędzie się w dniach 8-9 października 2012 roku na Wydziale Budownictwa PŁ na Kampusie B w godzinach 8:30 - 17:30.

Szkolenie obejmuje dwa główne moduły:

1. Trening kreatywności i wyznaczania celów

2. Tworzenie zorientowanego na fundusze Unijne biznes planu.

Aby zapisać się na szkolenie, wystarczy e-mailowo poinformować o tym Organizatora:

• Wyślij e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szkolenia są organizowane w ramach projektu "Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej".