Konferencja HSI 2013
Poniedziałek, 24.06.2013 07:45

W dniach 6-9 czerwca br odbyła się w Sopocie konferencja pt. IEEE International Conference on Human Systems Interaction, HSI2013.  W tej interdyscyplinarnej konferencji wzięło udział 120 uczestników z 26 krajów prowadzących prace badawcze w zakresie systemów komunikacji człowieka z systemami.

Nasi pracownicy z sukcesem zaznaczyli udział w tej renomowanej konferencji. Prof. Andrzej Materka wygłosił bardzo dobrze przyjęty referat plenarny pt. „High-speed noninvasive brain-computer interfaces”, a mgr Karol Matusiak, dr Piotr Skulimowski i prof. Paweł Strumiłło autorzy pracy  pt. „Object recognition in a mobile phone application for visually impaired users” otrzymali nagrodę  za najlepszy referat wygłoszonych w regularnych sesjach konferencji.