Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów

Seminarium instytutu

czwartek, 17 stycznia 2019, godz. 8.30, sala 415

dr inż. Marcin Kociołek

Kierunkowa analiza obrazów

SEMINARIUM OBOWIĄZKOWE DLA PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH I DOKTORANTÓW!

Horyzont 2020
Piątek, 15.05.2015 13:04

Projekt badawczy Horyzont 2020 – pierwsze „kopnięcie piłki” w Barcelonie. Pod koniec lutego br. w Barcelonie odbyło się spotkanie partnerów (tzw. kick-off meeting), inaugurujące europejski projekt badawczy Horyzont 2020, pt. „Sound of Vision: natural sense of vision through acoustics and haptics”. Tematyka tego trzyletniego projektu dotyczy badań i rozwoju systemów wspomagających osoby niewidome w orientacji przestrzennej i samodzielnym poruszaniu się (www.soundofvision.net).
Koordynatorem projektu jest Uniwersytet w Reykjaviku a partnerami w projekcie są Instytut Elektroniki (IE) oraz jednostki badawcze z Węgier, Rumunii i Włoch. Zadania badawcze IE obejmują budowę systemów i algorytmów do trójwymiarowej rekonstrukcji scen oraz metod dźwiękowego obrazowania otoczenia.

Prof. Paweł Strumiłło, kierownik projektu w IE został wybrany do komitetu sterującego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów drużynie badawczej IE pracującej w projekcie!

Jednocześnie zapraszamy studentów wyższych lat studiów do współpracy. Prosimy o kontakt z dr Michałem Bujaczem, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości