Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów
Please select a category for OL shownews!
Aktualności
Przedstawiciele Instytutu Elektroniki w nowych władzach Wydziału
Piątek, 17.06.2016 00:00
Z przyjemnością informujemy, dr hab. inż. Sławomir Hausman został wybrany na kolejną kadencję na stanowisko Dziekana WEEIA. Ponadto dr hab. inż. Michał Strzelecki, prof. PŁ od początku września br. będzie pełnić funkcję Prodziekana WEEIA ds. nauki.
Serdecznie gratulujemy !!!
 
XVI Seminarium wyjazdowe Instytutu Elektroniki
Poniedziałek, 13.06.2016 07:05

3 czerwca 2016 nasi pracownicy uczestniczyli w XVI wyjazdowym seminarium Instytutu Elektroniki. W tym roku spotkanie odbyło się w Konopnicy koło Wielunia.

W czasie seminarium swoje referaty zaprezentowali: dr inż. Marcin Kociołek – Elektronika wokół nas oraz dr inż. Piotr Korbel – Nowy kierunek studiów: „Teleinformatyka”.

W celu uatrakcyjnienia wyjazdu zorganizowany został wśród uczestników konkurs fotograficzny, którego tematem była Elektronika w przyrodzie. Do konkursu zgłoszono 16 zdjęć. Zwycięzca i laureaci zostali wytypowani w wyniku głosowania.

Więcej…
 
Instytut Elektroniki ponownie na podium konkursu SEP
Środa, 08.06.2016 00:00

Dyplomanci Instytutu Elektroniki regularnie odnoszą sukcesy w konkursach Łódzkiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) na najlepszą pracę inżynierską i magisterską. Również i w tegorocznej edycji konkursu prac inżynierskich zwyciężył dyplomant Instytutu Elektroniki - pan Maciej Janeczek , z pracą pt. Weryfikacja filtrów HRTF w języku Csound zrealizowaną pod kierunkiem dr inż. Michała Bujacza .

Serdecznie gratulujemy!

 
Program Rozwoju Kompetencji w Politechnice Łódzkiej w obszarze ICT
Poniedziałek, 06.06.2016 07:39

W Instytucie Elektroniki rozpoczęła się realizacja pierwszej edycji projektu „Program Rozwoju Kompetencji w Politechnice Łódzkiej w obszarze ICT”.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji studentów Politechniki Łódzkiej dwóch ostatnich semestrów studiów I i II stopnia na kierunkach: Informatyka, Elektronika i Telekomunikacja, Mechatronika oraz Fizyka Techniczna z Wydziałów EEIA oraz FTIMS. Projekt jest realizowany w latach 2016 – 2019 i obejmie grupę docelową 246 studentów (3 edycje po 82 beneficjentów).

W ramach projektu odbędą się warsztaty i projekty zespołowe w firmach branży ICT, wizyty studyjne w firmach branży mechatronicznej i ICT, certyfikowane szkolenia zawodowe i językowe, a także warsztaty Design Thinking.

Uczestnicy projektu podniosą kompetencje zawodowe, komunikacyjne i umiejętności pracy w grupie oraz poprawią znajomość języków obcych. Projekt zwiększy szanse absolwentów na podjęcie pracy odpowiadającej ich wykształceniu.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 10

Partnerzy technologiczni

TME

Reklama

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości