Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów
Aktualności
Biznes i nauka
Czwartek, 27.11.2014 14:13

W środę, 19 listopada, odbyło się seminarium pt. „Fluke Thermography. How application defines your tools”. Podczas seminarium odbyła się prezentacja kamer termowizyjnych firmy Fluke oraz została omówiona praktyka prowadzenia badań termowizyjnych z ich wykorzystaniem. Seminarium zostało zorganizowane w ramach współpracy pomiędzy Instytutem Elektroniki i firmą Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Uczestnikami seminarium byli przedstawiciele firm, pracownicy naukowi oraz studenci.

 
Nagrodzeni pracownicy
Czwartek, 27.11.2014 14:00

70 rok działalności Politechniki Łódzkiej jest szczególną okazją do podziękowania wieloletnim pracownikom uczelni za ich pracę. W sali widowiskowej PŁ, 14 listopada, odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych 86 pracownikom. Wśród odznaczonych znaleźli się również pracownicy naszego Instytutu.

mgr inż. Andrzej Sitek otrzymał Medal Złoty za Długoletnią Służbę
dr hab. Jacek Kowalski otrzymał Medal Srebrny za Długoletnią Służbę
dr inż. Łukasz Januszkiewicz otrzymał Medal Brązowy za Długoletnią Służbę
 
Odznaczeni Medalem im. prof. Eugeniusza Jezierskiego
Wtorek, 04.11.2014 20:05

Medal im. prof. Eugeniusza Jezierskiego

 

 

 

W dniu 17 października 2014 r. w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi odbyła się uroczystość 95-lecia Oddziału Łódzkiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Oddział ten jest jednym z sześciu oddziałów założycielskich Stowarzyszenia. W czasie uroczystości dwaj nasi pracownicy - dr hab. Sławomir Hausman i prof. Andrzej Materka - zostali odznaczeni Medalem im. prof. Eugeniusza Jezierskiego, odpowiednio z numerem 79 i 81, przyznawanym za 'zasługi dla polskiego przemysłu transformatorowego i elektroenergetyki'.

 
Współpraca z TME
Piątek, 24.10.2014 11:14

Instytut Elektroniki podpisał umowę o współpracy z nowym partnerem technologicznym - firmą Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. W ramach podjętej współpracy firma TME objęła patronatem laboratoria studenckie i naukowe Instytutu. Laboratoria będą doposażone w urządzenia pomiarowe oraz układy i elementy elektroniczne wykorzystywane w badaniach i dydaktyce. Ponadto firma TME będzie miała możliwość wspierania kształcenia studentów obszarze nowoczesnych technologii.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 15
Reklama
Reklama
Reklama

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości