Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów
Aktualności
Nominacja do Komitetu PAN
Czwartek, 30.06.2016 09:41

Z przyjemnością informujemy, że na ostatnim posiedzeniu Komitetu Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej Polskiej Akademii Nauk (BiIB PAN) prof. Paweł Strumiłło został wybrany na członka tego Komitetu w kadencji 2016-2020.
Gratulujemy Panu Profesorowi i życzymy owocnej pracy w Komitecie BiIB PAN.

 
Przedstawiciele Instytutu Elektroniki w nowych władzach Wydziału
Piątek, 17.06.2016 00:00
Z przyjemnością informujemy, dr hab. inż. Sławomir Hausman został wybrany na kolejną kadencję na stanowisko Dziekana WEEIA. Ponadto dr hab. inż. Michał Strzelecki, prof. PŁ od początku września br. będzie pełnić funkcję Prodziekana WEEIA ds. nauki.
Serdecznie gratulujemy !!!
 
XVI Seminarium wyjazdowe Instytutu Elektroniki
Poniedziałek, 13.06.2016 07:05

3 czerwca 2016 nasi pracownicy uczestniczyli w XVI wyjazdowym seminarium Instytutu Elektroniki. W tym roku spotkanie odbyło się w Konopnicy koło Wielunia.

W czasie seminarium swoje referaty zaprezentowali: dr inż. Marcin Kociołek – Elektronika wokół nas oraz dr inż. Piotr Korbel – Nowy kierunek studiów: „Teleinformatyka”.

W celu uatrakcyjnienia wyjazdu zorganizowany został wśród uczestników konkurs fotograficzny, którego tematem była Elektronika w przyrodzie. Do konkursu zgłoszono 16 zdjęć. Zwycięzca i laureaci zostali wytypowani w wyniku głosowania.

Więcej…
 
Instytut Elektroniki ponownie na podium konkursu SEP
Środa, 08.06.2016 00:00

Dyplomanci Instytutu Elektroniki regularnie odnoszą sukcesy w konkursach Łódzkiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) na najlepszą pracę inżynierską i magisterską. Również i w tegorocznej edycji konkursu prac inżynierskich zwyciężył dyplomant Instytutu Elektroniki - pan Maciej Janeczek , z pracą pt. Weryfikacja filtrów HRTF w języku Csound zrealizowaną pod kierunkiem dr inż. Michała Bujacza .

Serdecznie gratulujemy!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 12

Partnerzy technologiczni

TME

Reklama

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości