Lista przedmiotów z materiałami udostępnionymi dla studentów

IFE – Mechanical Engineering

IFE – Biomedical Engineering

OiZ - Elektronika Medyczna

IFE – Pattern Recognition

Dla_studentów

Organizacja pracy Instytutu Elektroniki w czasie zagrożenia wirusem SARS-CoV-2


Szanowani Państwo,


w związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym informuję, że nauczyciele akademiccy zatrudnieni w Instytucie Elektroniki wykonują do odwołania swoje obowiązki w trybie pracy zdalnej (prace badawcze, zajęcia dydaktyczne i prace organizacyjne).

Nauczycieli akademickich proszę o zapoznanie się z rekomendacjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie kształcenia prowadzonego z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

Pracownicy administracji Instytutu pracują w trybie dyżurów rotacyjnych. Zalecamy kontaktować się z nimi drogą e-mailową lub telefonicznie.

Informuję, że zarządzenia i komunikaty ze strony władz Uczelni dotyczące zagrożenia epidemiologicznego w Politechnice Łódzkiej są ogłaszane na stronie internetowej.

 

Z życzeniem zdrowia i wytrwania,

Paweł Strumiłło
dyrektor Instytutu Elektroniki

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności
Studentko, studencie weź udział w projekcie naukowym!
Piątek, 10.01.2020 08:08

Poszukujemy trzech studentów lub doktorantów chętnych do udziału w projekcie naukowym dotyczącym badań echolokacji. Oferujmy 1500 zł stypendium miesięcznie dla każdej z trzech osób. Głównymi obowiązkami stypendysty będzie udział w prowadzeniu testów z osobami niewidomymi dotyczących lokalizowania przeszkód przy użyciu różnych źródeł dźwięków oraz obróbka i analiza zebranych danych. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie.

Na zgłoszenia (CV i list motywacyjny) czekamy do dnia 24.01.2020r. Dokumenty prosimy składać osobiście w sekretariacie Instytutu Elektroniki (pok. 323, Lodex, B9) oraz w wersji elektronicznej, przesyłając je pod adres: w2i23(at)adm.p.lodz.pl. UWAGA: zgłoszenia należy składać w obydwu formach, tj. papierowej i elektronicznej.

 
Lodz Open Source Meetup
Środa, 08.01.2020 13:24

Instytut Elektroniki gorąco zachęca wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu organizowanym przez jednego z naszych partnerów biznesowych, firmę Antmicro:

Lodz Open Source Meetup

Jako specjaliści od lat wiernie wspierający technologie open source, powołaliśmy do życia grupę meetup skupiającą pasjonatów wolnego oprogramowania. Podczas naszych spotkań omawiamy szeroką gamę tematów takich jak open source software, open hardware, open FPGA, cloud oraz wiele innych.

Zbieramy się w piątek 16 Stycznia w klubie Przerwa przy ulicy Wólczańskiej 128/134 w Łodzi o godz. 18:00. Wszystkie wydarzenia odbywają się w języku angielskim.

Zapraszamy studentów, wykładowców oraz wszystkich entuzjastów oprogramowania open source!

Obowiązują zapisy na platformie Meetup.com

 

Tematy prelekcji:

Więcej…
 
Wyniki konkursu SEP na najlepszą pracę dyplomową magisterską
Piątek, 03.01.2020 13:56

Coroczny konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich na najlepszą pracę dyplomową magisterską wykonaną na Wydziale Elektrotechniki Elektroniki Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w roku akademickim 2018/2019 został rozstrzygnięty. Wśród prac nagrodzonych przez Łódzki Oddział  SEP znalazły się również takie, których opiekunami byli pracownicy Instytutu Elektroniki:

II miejscemgr inż. Dominika Wójcik
Tytuł pracy: „Układ do wielopunktowego pomiaru siły w aplikacjach medycznych”
Opiekun: dr inż. Marcin Kociołek

III miejscemgr inż. Martyna Wasilewska
Tytuł pracy: „Metody uczenia maszynowego w zastosowaniu do automatycznego wyznaczania arteryjnej funkcji wejścia na potrzeby ilościowej oceny perfuzji nerek”
Opiekun: dr hab. inż. Artur Klepaczko

Laureatkom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy!

 
Profesor Andrzej Materka - IEEE Life Senior Member
Piątek, 22.11.2019 11:26

Z przyjemnością informujemy, że w uznaniu wieloletniej pracy i zasług na rzecz Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) prof. dr hab. inż. Andrzejowi Materce nadano dystyngowany status Life Senior Member tego największego na świecie stowarzyszenia elektroników i elektryków.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów naukowych i wkładu w rozwój IEEE.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 19
English version English version

Konferencje


Partnerzy technologiczni

TME

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości